en de ru
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Galavito Heating Table

Galavito Heating TableByli jsme požádáni, abychom se začali spolupodílet na vývoji nového typu těchto speciálních vyhřívaných stolků.

Rádi jsme souhlasili a již připravujeme novou inovativní řadu...

 

Galavito Heating Table je inovativní venkovní topení, které je navrženo především pro předzahrádky restaurací, kaváren a barů, ale využití si najde i na venkovní terase rodinného domku či chatě.

Toto úsporné a ekologické venkovní topení je součástí stolové nohy a může být namontováno pod jakoukoliv stolovou desku. Můžete tak použít desku stávající nebo si vybrat z bohaté nabídky velikostí, tvarů, designů a materiálů.

  • Elegantní venkovní topení – vysoce účinné infratopení, které od nohou hřeje 360° dokola
  • Je to konkurenční výhoda pro restaurace, která jim přiláká více zákazníků
  • Nezabírá místo – snadno může být namontováno pod jakoukoliv stolovou desku
  • Snadná montáž a použití
  • Možnost použití stávající stolové desky různých rozměrů a typů – kulaté, hranaté dřevěné nebo z Wersalitu
  • Snadné zapnutí a vypnutí – může být obsluhováno hosty sedícími u stolu
  • Bezpečný a odolný výrobek vyroben z kvalitních materiálů

 

2.jpg

 

 

Vyhřívaný stolek Galavito Heating Table využívá infrazářič, který ohřívá pouze osoby a ne vzduch, proto může být topení použito ve venkovním prostředí na předzahrádce.

 

Vyhřívané stolové podnože Galavito Heating Table vynikají jedinečným designem, technickým řešením a skvělým řemeslným zpracováním, které nemá konkurenci. Restaurace, které používají vyhřívané stolky, dávají svým zákazníkům najevo, že chtějí, aby si zákazník nejen skvěle pochutnal, ale také odcházel s nezapomenutelným zážitkem, díky kterému se bude rád vracet. Také soukromí uživatelé si díky našich vyhřívaným stolkům mohou na své zahradě či terase užít jedinečné okamžiky s přáteli nebo rodinou.

 

Galavito Heating Table je vyvinut a vyráběn v České republice českou společností Galavito s.r.o. Vyhřívaný stolek byl vyvinut českými inženýry dle evropských a bezpečnostních norem. Vzhled stolku je chráněn průmyslovým vzorem a Galavito je ochranná známka společnosti Galavito s.r.o.  

Více informací o Galavito Heating Table se také dozvíte v technické specifikaci zde.

Příběh zrodu venkovního topení Galavito Heating Table se dozvíte zde.

 

1.jpg

 

Screenshot_1.jpg

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů