en de ru
Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Naším cílem je poskytování komplexních inženýrských služeb konstrukční kanceláře od návrhu až po inovace a modernizace konstrukčních celků s ohledem na jejich co nejnižší a optimální ekonomickou zátěž.

Jsme firma rodinného charakteru specializovaná na konstrukční práce a činnosti s následnou výrobou v různých oblastech strojírenského průmyslu. Naším krédem je zodpovědný, čestný a svědomitý přístup s maximálním úsilím o zajištění co nejvyšší kvality, rychlosti, přesnosti a spolehlivosti. Při konstrukční práci vycházíme a čerpáme z několikaletých zkušeností z výrobních provozů mnoha českých, ale i zahraničních firem.

Současně se opíráme o nejnovější poznatky z oboru a vývoje nových technologií. Neustálé studium dané problematiky je samozřejmostí. Technickou konstrukční dokumentaci dodáváme jak v podobě tištěné, tak digitální ve formátech dle požadavků zákazníka. Dle požadavků zákazníka také navrhujeme a zajišťujeme výrobu námi zpracovaného produktu u našich dlouholetých prověřených partnerů.

Prostřednictvím našich dlouholetých a prověřených partnerů jsme schopni zajistit výrobu i těch nejsložitějších a nejnáročnějších prototypů, strojních součástí a celků. S naším zákazníkem jsme v neustálém kontaktu a připraveni flexibilně a rychle reagovat na jeho požadavky.

Zajišťujeme i plnohodnotný servis po všech stránkách a spolupracujeme na inovacích a vývoji stávajících nebo nových výrobků či technologických celků. Naším zájmem je se spolupodílet na Vašem úspěchu.

Jsme připraveni na Vaše požadavky a těšíme se na smysluplnou a dlouhodobou spolupráci.

S přátelským pozdravem a úctou

 

Robert Pettinger
8. 8. 2008

 

 

Oblíbené odkazy